Laupa-Imavere ühendvõistkond saavutas vabariigi TV 10 olümpiastardi võistlustel kolmanda koha 26. juuni

Täna lõppes TV 10 olümpiastarti võistlus, mis algas juba eelmise aasta lõpus. Esimest korda otsustas võistlusel end proovile panna ka Laupa-Imavere ühendvõistkond. Võistlusest on võtnud osa üle 80 Eesti kooli.

Väikestele koolidele omaselt on keeruline leida õpilasi tehnilistele aladele, kuid see meid ei heidutanud. Lisaks keerulistele aladele, oli päris keeruline leida ka treeningvahendeid ja kohti, kuid ka see meid ei takistanud. Kui reaalselt läheb kõrgushüppes vaja latti, poste, suuri matte, siis meie leppisime ohutuslindi ja ühe matiga, mis moodustab heal juhul umbes 1/8 reaalsest kõrgushüppematist. Kui tõkked võimlasse ei mahu, siis saab ka koridoris neid kasutada, sest ilmselt on see ehitatud mõeldes tõkete laiusele, mis väga täpselt sinna ära mahtusid. Libastuda ei tohi, sest kukkumine on valus.

Kõike sai proovitud ja uued oskused said kiirelt omandatud. Juba ootasid ees vabariiklikud võistlused. Esimesel neljal etapil suutsime hoida esimest kohta, kuid viimase etapiga sai koguda veel sama palju punkte juurde, kui me terve aastaga olime kogunud. Olgugi, et võistluspäeval oli ebaõnne, tagasilööke, vigastusi ja kõike muud, siis suutsid noored end siiski koguda ja kõik alad lõpetada. Laupa-Imavere noored suutsid välja võidelda väga tugevas võistluses kolmanda koha.

Kahel päeval olid võistlustules Heidi Krik, Iris Jurtšenko, Marve Mägi, Andreas Kase, Marko Moorits, Keimo Salumäe ja Gaimo Salumäe. Need olid need noored, kes kahe päeva vältel andsid endast kõik, et pääseda esimese kolme sekka.

Lisaks toetasid erinevatel etappidel meid palju ka Kennert Vellemäe, Laura Liis Oeselg, Sandra Tänna, Ingrmai Rohtla, Mairon Luhamaa, Leida Riin Loog.

Sellised hetked näitavad, et kui on olemas tahe, siis on kõik võimalik! Terve aasta tehtud tööd ja tasuks suurepärane III koht! Aitäh teile noored! Järgmine aasta jälle!