4.klasside ettelugemise võistlus 14. oktoober Mariann

Laupa koolis õpib Järvamaa parim 4. klassi ettelugeja Raho Ruiso. Hurraa!

9.oktoobril toimus Järvamaa Keskraamatukogus 4. klasside ettelugemise võistluse „Ida pool päikest ja lääne pool kuud” Järvamaa eelvoor. Kuna 2024. aasta on kultuuririkkuse aasta, siis sel aastal loeti erinevate rahvaste lugusid. Laupa kool oli sel korral esindatud lausa kolme õpilasega – lisaks Rahole olid tublid ettelugejad ka Grete-Liis Säre ja Rianna Saia.

19. oktoobril esindab Raho Järvamaad Tallinnas, Eesti Lastekirjanduse Keskuses toimuval vabariiklikul finaalvõistlusel. Hoiame talle pöialt!

Laupa koolis õpib Järvamaa parim 4. klassi ettelugeja Raho Ruiso. Hurraa!