4.-5.klasside rahvastepallivõistlus 10. oktoober

9.oktoobril  toimus Imaveres Järvamaa maapõhikoolide rahvastepall, kuhu oli tulnud kuus kooli. Võistlus oli ääretult tasavägine. Meie tublid poisid ja tüdrukud said mõlemad 3 võitu ja jõudsid finaali, et mängida esimese ja teise koha peale. Mõlema vastaseks oli Retla Kabala Kool ja me pidime tunnistama nende paremust. Seega võitsid Laupa tüdrukud ja poisid kaks teise koha karikat. Lisaks võitis Fredi Viigipuu parima mängija särgi.
Meie tugevasse võistkonda kuulusid Martha Mirelle, Lisänn, Kristella, Kärt, Eliise, Marilin, Laura F., Mirell U., Getter, Fredi, Chris Walter, Meiko, Andreas, Gerdo, Kaspar N., Üllas ja Alandro. Te olite kõik suurepärased ja mängisite hästi!
Kui küsida nende noorte käest, kas peaksime koolis rahvastepalli ära lõpetama, siis on vastuseks kindel EI. Need õpilased moodustavad üle poole 4-5 klassi õpilastest meie koolis. Ka need, kes sel korral võistlema ei pääsenud, soovivad koolis rahvastepalli mängida! Meie selles mängus probleemi ei näe.