Puhka jalga Laupa pargis 23. мая

Laupa kooliperel oli lehekuu keskel taas kord põhjust rõõmustada: Taikse Puidu töömehed

meisterdasid koolimaja lähedusse nelja hiiglasliku tamme ümber mõnusad istumisalused.

Kõigil, nii õpilastel õuesõppe tundides ja vahetundide jooksmiste vahel või siis mõisakülastajatel, on

nüüd ühtviisi võimalus pingil puhata ja selga sajandivanuse tamme vastu toetada.

Raha töödeks saime Türi valla 2022. aasta kaasava eelarvega. Veel on Taikse Puidul valmimas mitu prügikasti kooli lähiümbrusesse.