Tunnustamisüritus Väätsal 13. октября

13. oktoobril toimus Väätsal juba 22. korda Helmi Tohvelmani-nimelise Järvamaa eduka maakooliõpilase preemia üleandmine. Lisaks tunnustati ka neid, kes samanimelisel omaloominguvõistlusel edukalt osalesid.

Laupa kool kandidaat eduka maakooliõpilase preemiale oli tubli üheksanda klassi õpilane Heidi Krik, kes on väga hea ning kohusetundlik õpilane ja meeldiv klassikaaslane. Lisaks on ta korduvalt ning edukalt kooli esindanud erinevatel aineolümpiaadidel, konkurssidel, spordivõistlustel. Palju õnne, Heidi!

Omaloominguvõistlusele leidsid tee seitsme Laupa kooli õpilase tööd. Kuigi kõik olid vahvad kirjatükid, väärib esiletõstmist 7. klassi õpilase Laura Feldmanni luuletus „Ma vaimustun …“, mis leidis maakondlikul konkursil 6.– 7. klassi tööde seas äramärkimist. Juhendas õpetaja Kerli Rhede. Palju õnne!

Pärast tunnustuste üleandmist astus lavale näitleja Liia Kanemägi jutuvestmis-etendusega „Pikk tige vanaeit“.

Rohkem pilte üritusest leiad siit

Rohkem pilte üritusest leiad siit