TV 10 OLÜMPIASTARTI JÄTKAS HOOAEGA VÕRUS 31. августа

Laupa ja Imavere õpilased sõitsid 30.augustil Võru staadionile, et võistelda TV 10 olümpiastarti vabariiklikul III etapil. Väikeste poiste arvestuses olid väga tublid Meiko Jeena ja Üllas Närripä, kes võistlesid sarjas esmakordselt ja tegid mõlemad kuulitõukes isiklikud rekordid. Kaugushüppes tegid tublid tulemused Fredi Viigipuu ja Romet Randalainen. Suurte tüdrukute arvestuses olid äärmiselt tublid Iris Jurtšenko ja Marve Mägi, kes olid valmis tulema kooli esindama ja tegid mõlemad head sooritused. Poiste arvestuses näitas Andreas Kase, et treeningutest Leonhard Soomi juures on olnud kasu, sest kõrguses hüppas ta uue isikliku rekordi 1.65m ja ajas väga napilt maha 1,68m. Ületatud katse näitas, et võimeid oleks hüpata ka üle 1,70 meetri. Kolmanda koha asemel pidi Andreas sel korral leppima kuuenda kohaga. Tubli oli ta ka kuulitõukes, kus ta lõpetas võistluse taas isikliku rekordiga (11.19m).
Koondarvestuses olime enne kolmandat etappi kolmandal kohal, kuid kuidas meil nüüd läks, seda näeme  1.septembril kell 19:30 ETV ekraanilt. Järgmine etapp toimub juba 6.septembril Rakveres, kus on kavas pallivisked, kettaheited ja pikema maa jooksud.