Новости

Ettevõtlusnädala külaline 10. октября


Kolmapäeval, 9. oktoobril käis ettevõtluse nädala raames Laupa Põhikoolis külas Rainer Eidemiller. Ta tutvustas 9. klassi õpilastele sotsiaalset ettevõtlust. Selgitas, et kõik inimesed ei tööta rikastumise eesmärgil, vaid tegelevad vabatahtliku tööga ja rakendavad saadava tulu oma kodukoha, riigi või ettevõtmise arendamiseks. Ta tõi näiteid  Vabakonna, Welopargi, Wabakohviku ja Türi Kogukonnaseltsi Konna tegemistest. Külaline tutvustas ka Paide oma raha P.A.I.-d ja andis soovituse ka meie kooli õpilastel oma raha kujundada.

Kolmapäeval, 9. oktoobril käis ettevõtluse nädala raames Laupa Põhikoolis külas Rainer Eidemiller. Ta tutvustas 9. klassi õpilastele sotsiaalset ettevõtlust. Selgitas, et kõik inimesed ei tööta rikastumise eesmärgil, vaid tegelevad vabatahtliku tööga ja rakendavad saadava tulu oma kodukoha, riigi või ettevõtmise arendamiseks. Ta tõi näiteid  Vabakonna, Welopargi, Wabakohviku ja Türi Kogukonnaseltsi Konna tegemistest. Külaline tutvustas ka Paide oma raha P.A.I.-d ja andis soovituse ka meie kooli õpilastel oma raha kujundada.