Lõppes õige- ja ilukirjavõistlus 12. мая

Selleks aastaks on traditsiooniline Laupa Põhikooli raamatukogus korraldatud õige- ja ilukirjavõistlus lõppenud. Kui kahel eelmisel aastal hinnati ainult ilukirja, siis sel aastal hinnati ka õpilaste õigekirjaoskust. Kuna märtsis külastas Laupa kooli kirjanik ja luuletaja Heiki Vilep, siis sel korral püüti kirjutada õigesti ja ilusti tema luuletusi.

Võistlusel osales 94 õpilast 1.–9. klassini. Õigekirja kontrollis eesti keele õpetaja Kerli. Ilukirja hindasid raamatukogu külastajad ning oma lemmikud valis ka kirjanik Heiki Vilep.
Õigekirjavõistluse parimad olid: Evelin Toht 1. klassist, Mari-Liis Saadov ja Steven Kooser 2. klassist, Mirell Ulasevitš ja Karl- Eric Fatal 4. klassist, Karmen Norma 5. klasist, Heidi Krik 6. klassist, Marianne Riško 7. klassist,  Cristin Leinola 8. klassist ja Karmen Nugiseks 9. klassist.

Ilukirjavõistluse parimad olid: Kertu Nurk ja Ken-Marten Eibak 1. klassist,  Mari-Liis Saadov ja German Muntjan 2. klassist, Marilin Põllu ja Erki Luts 3. klassist, Mirell Ulasevitš ja Gerdo Pärn 4. klassist, Iris Jurtšenko 5. klassist, Heidi Krik 6. klassist, Sandra Loo 7. klassist, Kaarel Kustas Liiv 8. klassist ja Kerttu Timberg 9. klassist.

Kirjanik Heiki Vilepi lemmikud olid Kertu Nurk ja Ken-Marten Eibak 1. klassist, Mari-Liis Saadov ja German Muntjan 2. klassist, Marilin Põllu ja Erki Luts 3. klassist ning Mirell Ulasevitš ja Alandro Sinivee 4. klassist.

Väljapanekut parimate kirjutajate töödest saab näha raamatukogus. Aitäh tublidele kirjutajatele, õpetajatele ja hindajatele! Uuel aastal kirjutame jälle!