Laupa Põhikool pääses koolispordi võistlusels "Tähelepanu start" finaali 26. апреля

2. aprillil 2019 toimusid Paide E-piima spordihoones Eesti koolispordi korraldatavad võistlused "Tähelepanu, Start!". See on üks populaarsemaid võistlusi, mida Eesti koolispordi Liit korraldab. Esmalt toimusid maakondlikud eelvoorud, mille põhjal selgitati välja üle Eesti 12 parimat väikest kooli ja 17 parimat suurt kooli, kes pääsesid edasi poolfinaali. Laupa Põhikooli võistkond oli nende seas.

Tänasel võistlusel tuli sooritada 3 teatejooksu, kus Laupa Põhikooli õpilased andsid endast parima. Esimesel teatejooksul saavutati 3.koht, teisel 6.koht ja kolmandal teatevõistlusel taas 3.koht. Kokkuvõttes andis see meile SUUREPÄRASE 4. koha. See tähendab, et Laupa Põhikool sai edasi FINAALI. Sellel võistlusel pole Laupa Põhikool varem finaali saanud ja see on väga suur saavutus meie jaoks. Olgu öeldud, et väikese kooli moodustavad koolid, kus õpib 2.-5. klassis kuni 96 õpilast. Võime tunda uhkust, sest sellise skaala järgi oleme me tõesti väikesed. Meil on peaaegu terve kooli peale sama palju õpilasi.

Kõik 16 õpilast, kes kuulusid võistkonda, olid väga tublid ja andsid endast kindlasti parima! Suur kiitus teile ja juba 13.aprillil jookseme Tartus võidu parimate väikeste ja suurte koolidega. Siis on kõigil võimalus meile ka juba televiisori ekraanilt kaasa elada.

Tublid olid: Kertu Nurk, Karoliine Nurmik, Kaupo Närripä, Rasmus Kadak, Fredi Viigipuu, Kristella Tonska, Kärt Koskor, Chris-Walter Mantsik, Getter Saia, Laura Feldmann, Alandro Sinivee, Andreas Kupper, Ron-Andri Bachman, Triin-Heleen Männilaan, Hugo Viigipuu ja Marve Mägi.

Järva Teatejast on võimalik samuti lugu lugeda ja pilte vaadata (pildid: Dmitri Kotjuh):