13. veebruarul toimus 1. - 3. klasside rahvastepalli võistlus 25. февраля

13. veebruaril 2019 toimus 1.-3. klasside rahvastepalli võistlus Väätsal. Kohale oli tulnud 7 Järvamaa maakoolide võistkonda.  Laupa Põhikoolil läks väga hästi, alles finaalis mängides 1.-2. kohale pidid Laupa Põhikooli õpilased tunnistama Käru laste paremust,sest nende ootamatu taktika osutus ülimalt toimivaks. Võistlusel saavutati II koht kooseisus Fredi Viigipuu, Meiko Jeena, Chris Walter Mantsik, German Muntian, Kristella Tonska, Eliise Kingsepp, Kärt Koskor ja Marilin Põllu.