Новости

Matemängude päev 30. января


30. jaanuaril osales 9000 Eesti õpilast matemängude päeval. Meie koolist võistlesid 2., 3., 6., 7., 8. ja 9.klassi võistkonnad. Osaleda saab telefoni, tahvli või suure arvutiga.  Loetud sekundite jooksul tuli teha võimalikult palju õigeid arvutusi. Kuues klass seljatas kõik kolm vastast, teistel nii hästi ei läinud. Mäng oli tore ja tekitas elevust. Tulemusi saab vaadata siit, kui otsid üles Laupa kooli nime.

30. jaanuaril osales 9000 Eesti õpilast matemängude päeval. Meie koolist võistlesid 2., 3., 6., 7., 8. ja 9.klassi võistkonnad. Osaleda saab telefoni, tahvli või suure arvutiga.  Loetud sekundite jooksul tuli teha võimalikult palju õigeid arvutusi. Kuues klass seljatas kõik kolm vastast, teistel nii hästi ei läinud. Mäng oli tore ja tekitas elevust. Tulemusi saab vaadata siit, kui otsid üles Laupa kooli nime.