News

JÄRVAMAA TV 10 OLÜMPIASTARTI TEINE ETAPP 19. January


 17.jaanuaril, toimusid TV 10 olümpiastarti maakondlikud võistlused, kus Laupa Põhikool osales 15 noorsportlasega.

Tüdrukute nooremas vanuseklassis jooksid B finaali väärilise tulemuse välja Kärt Koskor ja Martha Mirelle Pajumaa, kes võistlesid 3-4 kohale. Finaalis suutsid nad oma aega veelgi parandada ja Kärt jooksis välja päeva teise tulemuse, kuid pidi leppima siiski kolmanda kohaga ja Martha neljanda kohaga. Kuulitõukes näitas pairmat tulemust Getter Saia, kes lõpetas võistluse 5.kohaga. Väga tublid tulemused tegid ka Lisänn Viilipus, Laura Karro, Laura Gunt ja Mirell Ulasevitš.

Vanemate tüdrukute vanuseklassis olid võistlustules Iris Jurtšenko, kes lõpetas tõkkejooksu 6.kohaga ja Heidi Krik, kes võitis kõrgushüppes esimese koha. Mõlema tüdruku sooritused olid väga head.

Poiste nooremas vanuseklassis tegid suurepärased jooksud Fredi Viigipuu, kes jooksis A-finaalis ja võitis teise koha ja German Muntjan, kes võistles B-finaalis ja lõpetas võistluse neljanda kohaga. Kuulitõukes tegi hea tulemuse Üllas Närripä ja lõpetas võistluse kolmanda kohaga ja hea tulemuse tegi ka Meiko Jeena, lõpetades võistluse 5.kohaga.Kaupo Närripä tegi samuti head tulemused, olles meie kooli noorim võistleja poiste arvestuses

Vanemas poiste vanuseklassis oli omal tasemel aga Andreas Kase, kes võitis nii kõrgushüppe kui tõkkejooksu.

25.jaanuaril toimub Tallinnas vabariiklik etapp, kus võistlevad kindlasti Kärt Koskor, Martha Mirelle Pajumaa, Lisänn Viilipus, Fredi Viigipuu, Andreas Kase, Heidi Krik ja Iris Jurtšenko. Hetkel on veel lahtine, sest võistkonda võib liituda veel tublisid tegijaid ja kes on valmis hüppama teivashüpet?!

 17.jaanuaril, toimusid TV 10 olümpiastarti maakondlikud võistlused, kus Laupa Põhikool osales 15 noorsportlasega.

Tüdrukute nooremas vanuseklassis jooksid B finaali väärilise tulemuse välja Kärt Koskor ja Martha Mirelle Pajumaa, kes võistlesid 3-4 kohale. Finaalis suutsid nad oma aega veelgi parandada ja Kärt jooksis välja päeva teise tulemuse, kuid pidi leppima siiski kolmanda kohaga ja Martha neljanda kohaga. Kuulitõukes näitas pairmat tulemust Getter Saia, kes lõpetas võistluse 5.kohaga. Väga tublid tulemused tegid ka Lisänn Viilipus, Laura Karro, Laura Gunt ja Mirell Ulasevitš.

Vanemate tüdrukute vanuseklassis olid võistlustules Iris Jurtšenko, kes lõpetas tõkkejooksu 6.kohaga ja Heidi Krik, kes võitis kõrgushüppes esimese koha. Mõlema tüdruku sooritused olid väga head.

Poiste nooremas vanuseklassis tegid suurepärased jooksud Fredi Viigipuu, kes jooksis A-finaalis ja võitis teise koha ja German Muntjan, kes võistles B-finaalis ja lõpetas võistluse neljanda kohaga. Kuulitõukes tegi hea tulemuse Üllas Närripä ja lõpetas võistluse kolmanda kohaga ja hea tulemuse tegi ka Meiko Jeena, lõpetades võistluse 5.kohaga.Kaupo Närripä tegi samuti head tulemused, olles meie kooli noorim võistleja poiste arvestuses

Vanemas poiste vanuseklassis oli omal tasemel aga Andreas Kase, kes võitis nii kõrgushüppe kui tõkkejooksu.

25.jaanuaril toimub Tallinnas vabariiklik etapp, kus võistlevad kindlasti Kärt Koskor, Martha Mirelle Pajumaa, Lisänn Viilipus, Fredi Viigipuu, Andreas Kase, Heidi Krik ja Iris Jurtšenko. Hetkel on veel lahtine, sest võistkonda võib liituda veel tublisid tegijaid ja kes on valmis hüppama teivashüpet?!