TV 10 olümpiastart vabariiklik etapp 08. jaanuar

8. detsembril toimus Võrus TV 10 olümpiastardi esimene etapp. Osales igal alal üle 80 võistleja. Järvamaa parima koha tõi napilt kuulitõuke finaalist välja jäänud Sandra Tänna.

TV 10 olümpiastardi esimesel etapil said võistelda vaid need, kes on ennast maakondlikul etapil tõestasid. Järvamaa ja ka Laupa Põhikooli parima koha tõi Sandra Tänna, kes jäi napilt kuulitõuke finaalist välja ja pidi leppima 10. kohaga. Lisaks tõukas ka Heidi Krik isikliku rekordi kuulitõukes. Andreas Kase päästis Laupa au teivashüppes ja lõpetas 60m jooksu uue isikliku rekordiga. Väikesed tüdrukud olid samuti tublid, sest esimest korda sellisel suurel võistlusel on keeruline kohaneda. Iris Jurtšenko suutis joosta isikliku tulemuse 60m jooksus ja Marve Mägi hüppas isikliku rekordi kõrgushüppes. Võimed lubavad rohkem hüpata, sest lõpptulemuseks jäänud kõrguse suutis ta ületada, kuid kannad läksid lõpus pihta ning tõid lati alla. Imaverest olid meil abiks 3 toredat poissi, kes tegid samuti väga häid tulemusi.