Uudised

Tuletõrjeolümpia 13. september

12.septembril toimusid Türi linna staadionil Tuletõrjespordi mängud. Tegemist on suurte üle-eestiliste võistlustega, kus oli rekordarv osavõtjaid. 4.klassi arvestuses osales31 kooli võistkonda, 8.klassi võistkondi oli 23.
Alad oli huvitavad ja jõukohased kõigile
8.klasside arvestuses osalesid Andreas Kase, Karel Kuurma, Kennert Vellemäe, Karl Lehis, Laura-Liis Oeselg ja Sandra Tänna. Noored lõpetasid teatevõistluse neljanda kohaga ja kaotasid kolmandale kohale vaid 0,49 sekundit.
4. klassi arvestuses esindasid meid Fredi Viigipuu, Chris Walter Mantsik, German Muntjan, Kaupo Närripä, Lisänn Viilipus, Kristella Tonska, Kärt Koskor ja Martha-Mirelle Pajumaa. Ka neil läks võistlus suurepäraselt. Tuletõrjeolümpial saavutati viies koht ja teatejooksus neljas koht. Kokkuvõttes olid nad viiendad ja kaotasid kolmandale kohale vaid kahe punktiga.
Paraku on spordis alati suur osa õnnel. Laupa õpilaste tulemused olid märkimisväärselt head ja teised Järvamaa koolid jäid meist kõvasti tahapoole. Samas peab tänama õnne, et me ei saanud esikolmikusse, sest muidu oleks traditsiooni kohaselt õpilastel olnud võimalus õpetaja Liisa veetünni lükata. Rohkem saab lugeda https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2442264695853362&type=3