Teistmoodi koolipäev 24. aprill

Neljapäeval, 18.aprillil toimus tunniplaani järgi kõigil 3 tundi. Seejärel suundusid 1.-3.klassi õpilased 2-tunnisele matkale, aga suuremad õpilased jagasid ennast kahe tegevuse vahel. Ühes töötoas oli võimalik uudistada kaasõpilaste poolt valmistatud keskkonnaalaseid töid, teise tõi aga põnevust Viljandi Gümnaasiumi 11.klassi õpilaste teadusteater. Ühel etendusel peeti mängult sünnipäeva, mille käigus tehtud jäätist jagus kõigile vaatajatele. Teises tunnis aga toimus suuremaid ja väiksemaid pauke nii toas kui õues.