Rahvusvaheline lugemisprojekt „Meie väike raamatukogu” 25. veebruar

Sõbranädalal läks hooga käima juba eelmise aasta sügisel alanud rahvusvaheline lugemisprojekt „Meie väike raamatukogu”, millest võtavad osa ka Laupa kooli 1. ja 2. klassi õpilased. Sõbranädalal loeti läbi kaks raamatut sõprusest – „Kallista mind” ja „Võlusõrmus”. 2. klassi õpilased meisterdasid paberist kaheksajalad, mis tuletavad meelde, et kallistamine on tore.
Projekti raames ootab lugemist veel mitu toredat raamatut, mille autorid on Eesti, Läti, Poola ja Sloveenia kirjanikud. Projekt kestab õppeaasta lõpuni ja lisaks Eestile osalevad selles Läti, Poola ja Sloveenia lapsed. Eesmärk on innustada lapsi lugema ja tutvustada oma kodumaal tuntud kirjanikke ning illustraatoreid.