Mardilaat 13. november

12.novembril toimus traditsiooniline mardilaat. Seekord küll pisut teistmoodi: ostjad olid vaid oma kooli õpilased ja kui mõni abistav lapsevanem tahtis appi tulla, siis ainult maskis ja hoolikalt desinfitseerituna.

Kolmkümmend usinat müüjat pakkusid väga vaheldusrikast kaupa. Müügis olid küpsetised, kuivatatud puuviljad, hoidised, erinevad jõuluteemalised ehted, savinõud, küünlad, seebid, teise ringi raamatud ja veel palju põnevat. Iga aastaga läheb kaubavalik aina paremaks ja mitmekesisemaks.

Seekordne õpetajate õnneloos sai väga-väga kiiresti otsa, kuigi loose oli 211. Kogutud summa läheb jõuluürituste korraldamiseks.

Pikemalt lugemist meie facebooki lehelt ja pilte galeriist

Pikemalt lugemist meie facebooki lehelt ja pilte galeriist