Loengud turvalistest suhetest 26. november

Loeng "Turvalised suhted“ on ohvriabi ja Tagasi Kooli ennetuslik koostööprojekt, mille raames annab 100 külalisõpetajat üle Eesti

7.-9. klassi noortele külalistunde turvaliste lähisuhete teemal. Projektist said täna osa ka Laupa kooli õpilased.

Tunnis käsitletakse erinevaid suhteid, mida noored oma elu jooksul võivad kogeda - alates pere- ja sõprussuhetest, lõpetades (tulevaste) lähisuhetega.

Tunni läbinud noored:

* teavad, miks on turvaline suhe oluline;

* on saanud julgustust suhete teemal rääkida;

* oskavad nimetada/eristada märke, mis viitavad (eba)turvalisele suhtele;

* teavad, kuhu pöörduda, kui neil on mure enda või oma lähedase inimeste suhte pärast.

Tunni läbinud noored:

* teavad, miks on turvaline suhe oluline;