Laupa kool pälvis Eesti Vabariigi Presidendi tunnustuse 27. november

16. novembril kinnitas Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaid konkursi «Kaunis Eesti kodu 2020» tulemused.

Konkursi tervisespordirajatiste eriauhinna pälvis Laupa Põhikool – seda kolmel viimasel aastal kooli juurde rajatud välijõusaali, seiklusraja, jooksuraja ja palliväljaku eest.

Kuna auhinnatseremoonia jäi kehtivatest piirangutest tingituna tänavu ära, saabus aukiri ühes Vabariigi Presidendi konkursi võiduga kaasneva majamärgiga kooli eile posti teel.