Kunsti- ja käsitööde näituselt 10. november

Täna tunnustasime Järvamaa käsitöö ja kunstinäitustel "Tootsi peenar" osalenud töid.

Käsitöönäitusel, mis toimus Järvamaa muuseumis, olid Karl Lehise (puidust tool), Alandro Sinivee (puidust karp) ja Henrietta Tankleri -Sander Blehneri - Kätlin Nõmme - Karoliina Karpenderi ühistöö kõduusside kodu "Mann". Muuseum andis välja auhinnad kahele lemmiktööle arvestades töö praktilisust, millest üheks valituks sai Karli tool. Õpilasi juhendasid Peeter Sergejev ja Anneli Paas.

Kunstinäitusel, mis toimus Paide muusika ja teatrimajas, olid Iris Jurtšenko, Karmen Nõmme, Kelis Timbergi, Henrietta Tankleri, Ann Metsa, Sandra Loo, Sandra Tänna, Laura-Liis Oeselja, Marianne Riško, Hendrik Hirsi, Kaire Nugiseksi, Liis Laagemanni ja Merilin Roosi tööd. Tunnustatud said Marianne, Irise, Merilini, Kaire ja Anni tööd. Nemad suutsid kõige rohkem teema "Tootsi peenar" raamidest välja mõelda.

Õpilasi juhendasid Pille Ellandi, Ülle Kaarus ja Anneli Paas.

Õpilasi juhendasid Pille Ellandi, Ülle Kaarus ja Anneli Paas.