Kiitus jooksjatele! 03. oktoober

3.oktoobril osalesid Laupa Põhikooli õpilased VABARIIKLIKUL teatejooksude võistlusel Rakveres. Meie tublid noored võtsid kõik, mis võtta sai ja tulid tagasi ESIMESE KOHAGA väikeste koolide arvestuses! Suur kiitus teile! Uhke on olla nende õpilaste õpetaja! Võistkonda kuulusid Kärt Koskor, Heleriin Kotsulim, Iris Jurtšenko, Marve Mägi, Kelis Timberg, Tiit Koskor, Hugo Viigipuu, Fredi Viigipuu, Andreas Kupper, Gerdo Pärn, Heidi Krik, Sandra Tänna, Letisia Burujan, Ketlin Mägi, Anette Kupper, Endel Luts, Ragnar Kuurmaa, Karel Kuurmaa, Andreas Kase ja Christian Vokk.