Kadrisant on õnne pant! 26. november

«Tulge santima!», kõlas tänavu üle kogu Eestimaa Eesti Folkloorinõukogu ja Rahvakultuuri Keskuse üleskutse. Sest 2019. aasta on Euroopa kultuuripärandiaasta ja Eestis otsustati seda tähistad sanditamisfestivali ning sandijooksjate seltskondade kokkulugemisega.

Ka Laupa koolis hoitakse rahvakultuuri tavasid ning nii võtsidki õpilased end kadrideks maskeerida. Koos lauldi mardi- ja kadrilaule, mängiti ning esitati üksteisele mõistatusi.

Kadrijooks käis klassist klassi: nooremad soovisid vanematele koolikaaslastele karja- ja kõiksugu muud õnne, selle eest said vastu kommikotte. Rohkem pilte on siin