Jõu- Jüri 2022 27. aprill

Jõu-Jüri valiti  20.aprillil 6-9.klassi poiste seast.

Laupa kooli kõige tugevam poiss on Karel Kuurmaa 9.klassist.

2 punktiga jäi alla klassivend Andreas Kase ja kolmanda koha saavutas Andreas Kupper 7.klassist.

Poisid mõõtsid tugevust 5 kg raskuse hoidmises, seina ääres ilma toolita istumises, plangus püsimises, erinevate raskustega kändude tassimises ja koordinatsiooni ning tugevust näitavas vabakavas.

Lisaks esikolmikule näitasid oma tugevust ja olid väga tublid 6.klassist Fredi Viigipuu, Chris Walter Mantsik ja Meiko Jeena; 7.klassist Alandro Sinivee ja Jan-Kevin Laineste; 8.klassist Ron-Andri Bachman, Kevin Parv ja Martin Leppik ning 9.klassist Kennert Vellemäe.

Poistele andsid vahepeal hingamispausi nende klassiõed, kes esitasid enda väljamõeldud ägedaid ja lõbusaid liikumiskavasid.

Tänud Convi Food Sweets OÜle vahvate magusate sangpommide eest ja OBB Kaubandusele poiste janu kustutamise eest. Pildid on kooli FB-s.

Jõu-Jüri valiti  20.aprillil 6-9.klassi poiste seast.

Laupa kooli kõige tugevam poiss on Karel Kuurmaa 9.klassist.