Algklasside ilukirjavõistlus 21. märts

Seoses emakeelepäeva ja eesti keele aastaga korraldas Laupa raamatukogu juba kolmandat korda ilukirjavõistluse. Võistlusel osalesid algklasside õpilased, kes kirjutasid sel korral ilusasti Heiki Vilepi luuletusi. Ilukirjavõistluse tööde väljapanekut saab näha ja hinnata raamatukogus. Tööde esimene hindaja oli luuletuste autor Heiki Vilep, kes valis igast klassist välja oma lemmikud ning kiitis tublisid kirjutajaid. Ilukirjavõistluse võitjad selguvad märtsi lõpus.