19.05.  Jalgpalli osavusharjutuste võistlused 1.-5.kl õpilastele

09.05.  Järvamaa koolide algklasside teatejooks I koht Paide ÜG

Kergejõustik: Andreas Kase, Karel Kuurmaa, Jüri Timosin, Endel Luts, Ketlin Mägi, Ranet Hulko, Karmen Nurmik, Algis Tumakov, Andre Troost

Maadlus: Karel Kuurmaa, Karl Lehis, Ragnar Kuurmaa, Ragne Kuurmaa

Plokkvibu: Meeri Marita Paas

Jalgpall: Kevin Parv, Hugo Viigipuu, Andreas Kupper, Fredi Viigipuu, Kaspar Nurk

Orienteerumine: Maarius Kotsulim

Parim võistkondlik tulemus – 1.-5.kl.murdmaateatejooks  I koht maakonnas maapõhikoolide hulgas

Järvamaa koolinoorte kergejõustiku 4- võistlus: PC I, TC II ja PD II koht

Tüdrukute saalihoki 8.kl. võistkond– 4.koht maakondlikel võistlustel

4.-5.kl. rahvastepalli poiste võistkond 4.koht maapõhikoolide hulgas

Õpilaste parimad saavutused

Andreas Kase – II koht TV 10 olümpiastarti  mitmevõistluses, kergejõustikuvõistlustel I koht 60m jooksus, III koht 500m krossijooksus Paide Vallimäel

Jüri Timosin – I koht odaviskes , 4.koht kuulitõukes

Endel Luts – II koht 100m jooksus, 6.koht kaugushüppes

Ketlin Mägi – III koht 60m jooksus, 6.koht kaugushüppes

Meeri-Marita Paas - Euroopa noorte GP I etapil 6.koht neidude kadettide klassis

Eesti meistrivõistlustel neidude kadettide I koht ja naiste arvestuses III koht

Karel Kuurmaa.-. Järvamaa meister ( -38), Nublust Nabiks III etapil 5.koht

Ragnar Kuurmaa -  (-53kg) Järvamaa meister , Eesti mv kadettide hulgas 5.koht, Nublust Nabiks III etapil 9.koht

Ragne Kuurmaa – Eesti mv vabamaadluses (-63kg) 5.koht, Eesti kadettide mv naiste arvestuses III koht

Karl Lehis – Nublust Nabiks III etapp 5.koht

4. klass pani end proovile tuletõrjespordis
8. septembril toimus Türi linna staadionil üle-eestiline tuletõrjespordi võistlus koolinoortele. Võistelda sai 4., 8. ja 11. klassi vanuseastmes.
Kõige rohkem osalejaid oli 4. klassi vanuseastmes: kohale oli saabunud 26 võistkonda väiksest Kihnu saarest suurte linnadeni välja. Meie kooli võistkond koosseisus Aiki Martha, Hanna, Heidi, Marve, Andreas, Karl, Kaspar ja Kennert esines tublilt, õpilasi treenis õpetaja Sirje Kaitsa. Võidu viis koju Vändra kool.

Võistlus oli huvitav, kogu korraldus hea. Järgmine kord osaleme jälle.

Rahvastepallis edukad

18.veebruaril toimunud 3.klasside rahvastepallivõistlusel saavutas meie kooli esindus esikoha.

Võistkonda kuulusid Hanna Arulepp, Heidi Krik, Mari Laagemann, Kristiina Leppik, Andreas Kase, Karel Kuurmaa, Karl Lehis ja Kennert Vellemäe. Parima mängija tiitli sai Karel Kuurmaa

Ülle Taube - lauatennises I koht

Mängudel osales edukalt ka lapsevanemaid ja meie kooli vilistlasi.

Laupa Põhikooli õpilased võistlesid edukalt rahvusvahelisel maadlusturniiril.

Laupäeval, 12. detsembril toimus Türi Ühisgümnaasiumi võimlas rahvusvaheline vabamaadlusturniir, kus lisaks Eesti kaheksa klubi maadlejatele oli võistlejaid Lätist, Leedust ja Ukrainast. Tublid olid Laupa Põhikooli poisid ja tüdrukud, kes võitsid noorteturniiril kaks teist ja kolm kolmandat kohta. Hõbemedali võitsid Karel Kuurmaa kehakaalus kuni 32 klogrammi ning Marite Lillepa kehakaalus kuni 50 kilogrammi. Kolmanda koha võitsid Karl Lehis kehakaalus kuni 38 kiliogrammi,Ragnar Kuurmaa kehakaalus  kuni 46 kilogrammi ning Ragne Kuurmaa kehakaalus kuni 60 kilogrammi. Maarius Kotsulim saavutas kehakaalus kuni 29 kilogrammi viienda koha.

3.oktoobril toimusid Türil Järvamaa lahtised noorte meistrivõistlused vabamaadluses.
Osalesid külalisvõistlejad Lätist, Põlvast, Jõgevamaalt, Viljandist, Pärnumaalt ja Tallinnast
Tublilt esinesid Laupa Põhikooli noormaadlejad, kes võitsid ühe hõbe- ja kaks pronksmedalit.
Teise koha saavutas Ragne Kuurmaa. Pronksmedali võitsid Maarius Kotsulim ja Mattis Pesti. Neljanda koha saavutasid Karl Lehis ja Ragnar Kuurmaa, viienda koha sai Karel Kuurmaa ning kuues koht kuulus Ergo Pestile. Treener Mati Sadama sõnul olid väga tublid kõik.

Pronksised rahvastepallurid

Teisipäeval, 27. oktoobril toimusid Imaveres Järvamaa maakoolide karikavõistlused rahvastepallis 4.-5. klassidele.

Mõlemad meie kooli võistkonnad – nii tüdrukud kui poisid – tulid maakonnas 3. kohale. Tüdrukutest võistlesid Hellyna Masik, Eliise Kerro, Anette Kupper, Ketlin Mägi, Greetel Stokmann, Sandra Tänna ja Marianne Riško. Poiste meeskonda kuulusid Jan Robert Raukas, Sander Blehner, Ragnar Kuurmaa, Joosep Laagemann, Maarius Kotsulim, Andreas Kase, Karel Kuurmaa ja Ranet Hulko.

2.- 5. oktoobrini viibis Laupa koolis külas Saksamaa Rosenheimi kooli es

indus: 12 õpilast ja 2 õpetajat. Koostöö Rosenheimi, Laupa ja Võru põhikooli vahel on kestnud juba üle kümne aasta.

Külalised tutvusid  Paide Ajakeskuse ja Tammsaare muuseumiga Vargamäel; võtsid koos saatjatega ette matka Kodru rabas; veetsid aega Türi noortekeskuses  ja ujulas ning Veski-Silla bowlingus.

Põhjus, miks Eestisse just oktoobri algul külla tuldi, oli siiski Paide-Türi rahvajooks: nii sai kokku lepitud aprillis Laupa kooli Rosenheimi visiidi ajal, et sügisel osaletakse koos  jooksurajal.

Laupa põhikool tegi  34. Paide-Türi rahvajooksul korraliku tulemuse: taas kord võideti Järvamaa koolide seas 350 euro suurune peapreemia kõige suurema osalusprotsendiga koolile. Oma osa oli selles kindlasti ka külalistel.