Kaarel Aluoja direktor

al. 2005a aluoja(ät)gmail.com
Mairi Anvelt loodusained al.2014 mairi.anvelt[ät]gmail.com

Pille Ellandi

Gea Ennist

algõpetus, kunst, õpiabi

huvijuht, eesti keel, eripedagoog

al.1988.a.

al. 2015

pilleellandi953(ät)gmail.com

geaennist[ät)gmail.com

Liisa Gritšenko

Sirje Kaitsa

Jaanika Kajakas

Lapsehoolduspuhkusel

kehaline kasvatus

tugiisik

al.2012.a.

al.2015.a.

al. 2015.a.

liisagritsenko(ät)gmail.com

sirje.kaitsa(ät)gmail.com

kajkasjaanika(at)gmail.com

Ülle Kaarus algõpetus,  õpiabi al.1989.a. kaarusylle(ät)gmail.com
Virve Kaljula muusika, ringijuht al.1975.a. virvekaljula(ät)gmail.com
Pille Lepik eripedagoog, lapsehoolduspuhkusel al. 2010a pilts18(ät)gmail.com
Anne Martis matemaatika, informaatika, õppealajuhataja al. 1984a annemartis(ät)tyri.ee
Kristi Sinilaan tugiisik al. 2015  
Anneli Paas käsitöö, inime. jaühiskonnaseõpetus, karjäärikoordinaator al. 2007a annelike17(ät)hot.ee
Hillar Varind füüsika al. 2016 hillar.varind.001(ät)mail.ee
Maie Piip eripedagoog al. 2006a maie.piip(ät)mail.ee
Külli Piirits klassiõpetaja, rahvatants, informaatika al.2014a kyllipiirits[ät]gmail.com
Tiina Pärn ajalugu, vene keel, ühiskonnaõpetus al. 2011a tiinaparn(ät)gmail.com
Kerli Rhede eesti keel ja kirjandus al. 2007a kerli.rhede(ät)mail.ee
Riina Rätsepsoo inglise keel al. 2000a riina.ratsepsoo(ät)gmail.com
Tiiu Sadam logopeed al.2014 tiiusadam[ät]gmail.com
Peeter Sergejev töö- ja tehnoloogiaõpetusõpetus al. 2013a peetersergejev(ät)tyri.ee
Kaja Öebius algõpetus, kunst, matemaatika, õpiabi al. 1987a oobikaja(ät)hot.ee
Heili Männilaan Tugiisik, PP õpetaja Al. 2016  


Laupa Põhikool
Test