2016/2017 õppeaasta

 Ainult viied õppeaasta lõpul- kiituskirja omaninkud

Neljaviielised õppeaasta lõpul

 

Ainult viied II trimestri lõpul

Neljad ja viied II trimestri lõpul

Ainult viied I trimestri lõpul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Neljad ja viied I trimestri lõpul

 

  

2015/2016 õppeaasta

Ainult viied õppeaasta lõpul

Neljad- viied õppeaasta lõpul

Ainult viied 2.trimestril

 

 

Neljad ja viied 2.trimestril

 

Ainult viied 1.trimestril

 

Neljad ja viied 1.trimestril

 

 

2014/2015 õppeaasta

Ainult viied kooliaasta lõpus

 

Neljad ja viied kooliaasta lõpus

 

 

 

 

 

 

Ainult viied III veerandil

 

 

Neljad ja viied III veerandil

 

 

 

Ainult viied II veerandil

 

 

Neljad ja viied II veerandil

 

Ainult viied I veerandil

 

Neljad ja viied I veerandil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013/014

Kiituskirjaga klassi lõpetajad

 

Neljade ja viitega klaasi lõpetanud

 

Viielised III veerandil

lHeidi Krik, Elizabeth Holdblom, Marianne Riško, Susanna- Ly Ula, Anette Kupper, Joosep Laagemann, Ketlin Mägi, Regina Saadov, Armido Aedma, Mathias–Rasmus Murumaa.

 

Nelja- viielised III veerandil

Hanna Arulepp, Andreas Kase, Helis Ella, Kristiina Leppik, Mari Laagemann, Aiki Martha Alviste, Carmel Tamm, Kaspar Uuspõld, Maarius Kotsulim, Laura–Liis Oeselg, Sandra Tänna, Ranet Hulko, Taavi Jaaniste, Eliise Kerro, Cretu Marie Kruusamäe Dein Veelaid, Dmitrij Avramenko, Karmen Nugiseks, Kaarel Savi, Jessica Rohtla, Ragne Kuurmaa, Karmen Nurmik, Meeri- Marita Paas, Reelika Saadov,  Juri Timošin, Inge – Ly Tirmaste, Ashley–Lyn Cancelli, Relina Hulko, Gertu Lehis, Marite Lillepa, Eigo Pesti, Sten Piirimäe, Ana Bya Aedma,  Jasmiin Karu, Rauno Pahapill, Mari Roos, Hannaliis Vessart, Tõnu Taal, Elery Peterson, Arianit Hasani, Andres Kaaver, Erki Lukas, Martin Rätsepsoo.

 

Viielised II veerandil

1.kl. Heidi Krik, Elizabeth Holdblom

2.kl. Marianne Riško

3.kl. Anette Kupper, Joosep Laagemann

4.kl. Regina Saadov, Karmen Nugiseks, Armido Aedma

5.kl. Meeri–Marita Paas, Mathias–Rasmus Murumaa

9.kl. Andres Kaaver

 

Nelja-viielised II veerandil

1.kl. Hanna Arulepp, Andreas Kase, Helis Ella, Kristiina Leppik, Mari Laagemann, Aiki Martha Alviste, Carmel Tamm, Kaspar Uuspõld

2.kl. Susanna–Ly Ula, Laura–Liis Oeselg;

3.kl. Dein Veelaid, Greetel Stokmann, Ketlin Mägi, Cretu Marie Kruusamäe, Eliise Kerro, Ranet Hulko,Taavo Jaaniste

4.kl. Dmitrij Avramenko, Kaarel Savi, Jessica Rohtla;

5.kl. Karmen Nurmik, Reelika Saadov,  Juri Timošin, Inge – Ly Tirmaste, Taavi Tohver

6.kl. Ashley–Lyn Cancelli, Jürgen Eibak, Mailis Jaaniste, Gertu Lehis, Marite Lillepa, Karin Nugiseks, Eigo Pesti

7.kl. Ana Bya Aedma,  Jasmiin Karu, Rauno Pahapill, Mari Roos, Hannaliis Vessart, Anti Viirmets

8.kl. Tõnu Taal

9.kl. Martin Rätsepsoo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 
 
 

Laupa Põhikool
Test