Eesti Vabariigi juubelinädal meie koolis

Kaunistasime on koolimaja juubeli vääriliseks. Lava tagaseinale valmistas pildi meie kooli 1992.a. lõpetanud kunstnik BaBach.

Õpetaja Peeter Sergejevi juhendamisel valmistati klassiruumide kaunistamiseks paarkümmend laualippu.

Õpetajad Kerli Rhede ja Kaja Öebius kogusid kokku praeguste ja endiste õpilaste arvamusi ja mälestusi oma koolist, lisaks vahvaid-naljakaid keelevääratusi. Neist valmis Eesti 100 juubelinädalaks kaks stenditäit toredat lugemist.

Õpilasesinduse algatusel valmis vana aja mänguasjade näitus, ajaloo klassis valmis Laupa ajatelg.

Pidupäevaaktusel esinesid 8.klassi õpilased riigimeeste rollis, oma kooli lauljad- tantsijad ja külalisena Siiri Sisask. Õpetaja Tiina Pärna eestvõttel korraldati mälumäng.

Külastasime Eesti Rahva Muuseumi ja korraldasime matka Türi Vabadussõja mälestusmärgi juurde.