Külas käis kirjanik Kivirähk

8. mail külastas raamatukogu kutsel Laupa kooli kirjanik Andrus Kivirähk. Teda tulid vaatama ja kuulama kõik õpilased ja õpetajad. Kohtumise alguses tegid 3. klassi õpilased Kelis, Heleriin, Ron-Andri, Tiit ja Martin üllatuse: esitati väike lõik Andrus Kivirähki näidendist „Vapper keefir”. Pärast toreda näidendi vaatamist rääkis kirjanik oma raamatutest ja kõige kuulsamast raamatutegelasest Lottest. Ta luges ette oma ühe veel ilmumata jutu ja kaks juttu raamatust „Karneval ja kartulisalat”. Kõik soovijad said talle küsimusi esitada ning lõpuks jagas ta soovijatele oma raamatutesse autogramme. Kuna tänapäeval on moes teha selfisid, siis tehti neid ka kirjanikuga.

Kõigil huvilistel oli võimalik tutvuda Andrus Kivirähki raamatutega, mis olid vaatamiseks välja pandud. Juba varem, enne kirjanikuga kohtumist, lugesid 4. klassi õpilased tema raamatuid. Loetud raamatute kohta tehti reklaamplakatid ja ka neid said kõik huvilised vaadata.

kivirahk 2