Talgupäeval valmis koolile vajalik bussioote plats

6. mail toimunud üle-eestilise Teeme Ära talgupäeva hommikul kogunes Laupa kooli juurde hulk isasid ja emasid koos võsukestega, lisaks muudki külarahvast, et rajada pargi serva korralik bussi ootamise koht senise mururiba asemele.

Mehed – Lauri Tohver, Ants, Kase, Ain Viirmets, Kaido Selter, Marek Põllu, Marko Norma, Siim Rammo – organiseerisid kohale vajalikud masinad. Vald aitas täitematerjaliga.

Sel ajal kui mehed maad kaevasid ja auku täitsid, olid naised ja lapsed usinasti ametis pargi ja koolimaja ümbruse koristamisega okstest, lehtedest ja prahist. Tööd tegid Jaanika Jeena, Evelii Virrunen, Eve Kase ning meie kooli tublid talgulised Marilin Põllu, Laura Feldmann, Meiko Jeena, Taavi Tohver ja Tevor Sinilaan.

Kui bussiootekoht valmis, tõi Ants Kase kohale ka uued oma tehtud pingid jalga puhata.

Suur aitäh kõigile talgulistele, kelle abiga sai palju tööd tehtud. Enam ei pea meie kooli õpilased minema bussi peale poriste jalgadega.

Talgupilte saad vaadata Järva Teataja digilehest ja ka kooli kodulehelt.

teeme 2