Laupa kool ja EV100

Kuidas tähistada Eesti Vabariigi 100. aastapäeva Laupa koolis? Me ei hakanud tegema pikka koosolekut ja korraldama arutelu. Võtsime kasti, kujundasime selle küljele EV100 logo ja kirjutasime peale Ideepank.

Nii nagu kestab Eesti riigi mitu aastat – 2017. aasta aprillist 2020. aasta veebruarini – on Ideepank jätkuvalt avatud pakkumistele. Kuid juba praegu leiab sealt mitu toredat ideed

Mitmetest mõtetest esimese tegime juba ka teoks. Kinkisime koolile meie oma näoga EV100 logo.

Meie loodud numbrikombinatsioonis on koos kõik meie õpilased, selja taga lippe hoidmas ja lehvitamas täiskasvanud. Nii ongi Eesti riigi pidu ka meie nägu.

Kujundi aitas drooniga fotoks vormida Jürgen Aluoja. Nüüd on see suuremõõtmelisena kaunistamas meie koolimaja seina: et igaüks teaks – Eesti riigil saabub juubel; see on meie kõigi pidu; juubeliüritused on juba alanud; Eesti riik on ka meie nägu!

 ev100 2


Laupa Põhikool