Algklasside ilukirjavõistlus

14. märtsil tähistati Laupa koolis emakeelepäeva. Selle päeva auks korraldas raamatukogu 1.–4. klasside õpilastele ilukirjavõistluse, kus osales 47 õpilast. 1. klass kirjutas ilukirjas ümber Ilmar Trulli luuletuse „Emakeel”, 2. ja 3. klass Aidi Valliku luuletuse „Emakeel ja rahva meel” ning 4. klass Ilmar Trulli luuletuse „Emakeelepäevapraad”.

Õpilaste kirjatööd olid välja pandud raamatukokku ja parimate väljaselgitamisel osalesid raamatukogu kasutajad – 5.–9. klasside õpilased ja raamatukogu täiskasvanud lugejad.
Auhinnati iga klassi parimat tüdrukut ja poissi. 1. klassist olid parimad kirjutajad Kristella Tonska ja Andre Saar, 2. klassist Laura Feldmann ja Kaspar Nurk, 3. klassist Heleriin Kotsulim ja Hugo Viigipuu ning 4. klassist Heidi Krik ja Kennert Vellemäe. Eriauhinna said koosõppeklassi õpilased Minni Loreen Männilaan ja Karoliina Karpender. Hindajate arvates oli kõige raskem valida parimat tööd 3. klassi õpilaste tööde hulgast, sest kogu klassi kirjutised olid ühtemoodi ilusad. Sellepärast sai 3. klass ka kõige paremini kirjutava klassi eriauhinna. Suur tänu kõikidele osalejatele ja nende õpetajatele

Ilukirjavõistluse võitjad


Laupa Põhikool