Tore, kui koolis on TORE

Kolmanda veerandi viimasel koolipäeval käis meil külas tugiõpilaskoolitaja Aili Avi koos Türi Põhikooli TOREkate ja Torevandiga. 5.-8. klassile tutvustati läbi mängude ja videode tugiõpilasliikumise olemust ja tegevust. Vahetundidel jagas Torevant soovijatele kallistusi ning mängiti ühiseid mänge. Kuna ka meie kool on sel õppeaastal tasapisi alustanud tugiõpilastegevusega, siis lubasid Türi Põhikooli TOREkad meile veel enne suve külla tulla, et viia koos läbi üks vahva TORE teemaline päev. Rohkem infot Noorteühing TOREst leiad SIIT.

Lisaks näidati meile koolifilmide konkursi "Ferdinand" eelmise aasta võidutööd "Kool pluss kodu võrdub õnnelik laps". Lühifilmi ideest ja teostusest jutustasid peaosatäitjad, kes nüüd kuuluvad samuti tugiõpilaste ringi. Sel aastal oodatakse konkursile Türi valla õpilaste lühifilme teemal "Kuidas suhelda...?". Lisainfo filmikonkursist SIIN.

TORE 1 TORE 2