Luule - see ei tule tuulest

Kolmapäeval, 15. märtsil toimus Väätsa põhikoolis igakevadine luulepäev "Luule - see ei tule tuulest" Sel aastal oli teemaks "Noore mure ja rõõm luules". Ülesastumised toimuvad alati kahes vanuseastmes; 4.-6. klass ja 7.-9.- klass, eraldi peetakse arvestust üksikesinejate ja luulekavade kategoorias. Lisaks saavad õpilased osaleda erinevates töötubades ja igal aastal kohtutakse ka mõne tuntud inimesega. Seekord oli külaliseks Jalmar Vabarna.
Laupa kooli esindas nooremas vanuserühmas 4. klass luulekavaga "Kui mina saan ükskord suureks" (juhendaja Pille Ellandi) ja vanemas astmes 7. ja 8. klassi tüdrukud kavaga "Meie tõdemus" (juhendaja Kerli Rhede). Neljandikke kiideti ilmeka ja siira esituse eest, suuremate puhul toodi välja asjalikkust aja käsitlemisel. Pisikesi auhindu jagus kõikidele!

tuuleluule1 tuuleluule