Sõbrapäev

14. veebruar on koolis õpilaste poolt alati oodatud päev, sest on see ju pühendatud sõprusele. Nagu igal aastal olid ka nüüd avatud sõbrapostkastid, et igaüks saaks oma sõpru toredate kaartidega üllatada. Hommik algas suure elevusega, sest meie kooli TORE õpilased olid valmistanud kõigile südamed, millele olid kirjutatud numbrid. Igat nubrit oli ainult kaks, seega mängu eesmärgiks oli leida võimalikult kiiresti üles oma sõber ehk õpilane, kellel oli sama numbriga süda. Esimesena leidsid üksteist Reelika ja Marve, teisena Matthias ja Andri ning kolmandana Hugo ja Kaspar. Auhinnad said 12 kiiremat paari.

Eelmisel aastal osutusid kallistuste kogumise lehed väga populaarseks, seega oli ka sel aastal võimalus koguda ja jagada kallistusi ning need üles märkida kallistuslehtedele. Aktiivsemateks kallistajateks osutusid Maarius (5. klass) 51 kallistusega ja Karmen (8. klass) 49 kallistusega. Lisaks oli kõigil võimalus fotonurgas jäädvustada ennast ja oma sõpra pildile. Pildistasid Meeri-Marita ja õpetaja Anneli. Pildid on peagi leitavad kodulehe galeriis ja Laupa kooli Facebooki lehel.

sõbrapäev