Tantsupidu algas vihmas ja tuules

Reedel, 30. juunil alanud XII noorte laulu- ja tantsupeo peaproov Tallinnas Kalevi staadionil toimus tihedas vihmas ja marutuules. Ilm ei selginud ka õhtuse etenduse ajaks.

Õpetajad Külli Piirits ja Pille Ellandi olid murelikud – kas keepe jätkub?, ega külm pole? jm -, kuid tantsijad olid vaprad. Ja etendus sai tore!

Nii saatjad-õpetajad kui lapsed on tänulikud Türi vallavalitsusele: staap toimetab suurepäraselt, kollektiividele on transport kogu aeg tagatud. «Nii head korraldust kui Türi vallal teistel Järvamaa omavalitsustel pole,» olid nad veendunud.

ILUSAT SUVE!
KOOLI KANTSELEI ON TAAS AVATUD 1. AUGUSTIST.
1.-31. augustil on kantselei avatud 9.00-14.00.

Tallinnasse laulu- ja tantsupeole

Teisipäeva, 27. juuni hommikul asusid Türilt Tallinnasse koolinoorte laulu- ja tantsupeole «Mina jään» teele esimesed peolised. Teiste hulgas meie kooli 3.-4. klassi segarühm õpetaja Külli Piiritsa juhendamisel, saatjaks veel õpetaja Pille Ellandi.

Tantsupeo esimene etendus toimub reedel, 30. juunil, kell 19.00. Lisaks on kaks etendust laupäeval.

Pühapäeval, 2. juulil toimuval laulupeol osaleb ka meie mudilaskoor õpetaja Virve Kaljula juhendamisel. Enne seda saab vaadata 9.30 algavat peorongkäiku.

Palju õnne, 94.lend!