III koht KEAT laagrist

24.-25. mail toimus Metsajõel järjekordne KEAT laager, kus testiti noorte pääste-, politsei-, esmaabi-, pommiohutuse-, jne alaseid teadmisi. Laupa Põhikooli võistkond koosseisus: Regina ja Reelika Saadov, Kerttu Timberg, Karmen Nurmik, Ragne Kuurmaa, Meeri-Marita Paas, Inge-Ly Tirmaste ja Rasmus-Mattias Murumaa saavutasid sel aastal III. koha.

Võistkonna moodustasid 6.-7. klassi õpilased, neid juhendas õp. Anneli Paas

Loovtööde kaitsmine

10. ja 17.mail kaitsesid 8.klassi õpilased oma loovtöid. Enamus õpilasi oli koos juhendajaga ära teinud suure töö- meisterdati õppevahend Eesti puudest, nukumaja, metallist kelluke, ingliskeelne infoleht Laupa mõisast. Korraldati mitu erinevat üritust ja õppetundi nooremate klasside õpilastele.

Tubli tulemus Euroopa meistrivõistlustelt

Eelmisel nädalal toimus Ungaris vibuspordi Euroopa karikaetapp kadettidele ja juunioridele. Eesti oli esindatud 2 juuniori ja 5 kadetiga. Nende hulgas võistles ka Laupa Põhikooli õpilane Meeri-Marita Paas. Ta püstitas hooaja tippmargi.

Kokkuvõttes jäi ta rohkete võistlejate seas 9. kohale.

Algasid kevadised põllutööd

I klassi õpilased panid katkisesse prügikasti kasvama kartuli. Jah, ainsa ja väga päevitunud mugula. Jan Kevini toodud kartul oli 23. septembri sügisnäitusel kõige suurem vigurkartul. Jälgisime tema arengut klassisi kevadeni välja ja loodame sügisseks suurt saaki!