Koolimütsi saavad tellida kõik
Alanud õppeaasta avaaktusel said esmakordselt Laupa kooli ajaloos 1. klassi astujad pähe oma kooli mütsi.
Mütsi on kujundanud endine Laupa põhikooli õpetaja, kunstnik Margus Tiitsamaa: tumesinisel sametpõhjal on ornament, mis kujutab kolme Laupa mõisa härrastemaja akent (samasugune kaarjas aken on ka Laupa kooli logol); küljel on kiri LAUPA KOOL.

Koolimütsi saavad endale tellida kõik kooli õpilased, vilistlased ja töötajad. Selleks tuleb 14. oktoobriks 2016 teatada kooli (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 3873342 või 53267230) mütsi suurus ning tasuda kooli kantseleisse 20.- €.koolimts

Laupa tegi kergejõustikus ilma

Järvamaa kergejõustiku 4-võistlus toimus 15. septembril Türi linnastaadionil. Väga hästi esines meie kooli esindus (Ketlin Mägi, Anette Kupper, Cristin Leinola, Sandra Tänna, Ron-Andri Bachman,  Andreas Kase, Joosep Laagemann, Maarius Kotsulim, Armido Aedma, Ranet Hulko, Endel Luts ja õp. Sirje Kaitsa): C-kl poiste vanuses saavutati I koht, otsustavaks sai Endel Lutsu sooritus; C-kl tüdrukute seas pälviti II koht; D-kl poisid tulid III kohale. Vägev!

kergej 3 COLLAGE

Spordinädal

12.-16. septembril tähistasime koolis üle-euroopalist spordinädalat. Spordinädal sai alguse Türi linnastaadionil toimunud spordipäevaga, kus võisteldi jooksus, kaugushüppes ja palliviskes. Pilte saab näha siit.

Igapäevaselt said õpilased osa võtta virgutusvõimlemisest, mida viisid läbi 8.-9. klassi tüdrukud. Lisaks sai võistelda kabes, täpsusviskes ja lauatennises. Oma spordialased teadmised said õpilased panna proovile spordiviktoriinis.

IMG 1143 Copy COLLAGE

Fotojaht "Olümpiamängud"

5. septembril käisime kogu kooliga fotojahil. Üritus toimus projekti „Reipalt koolipinki“ raames. Fotojahi eesmärk oli leida kooli ümbrusest üles fotol kujutatud koht ning lavastada seal etteantud teemal foto. Jahisaaki saate näha siit.

rsz avatseremoonia ja olümpiatule süütamine 2 collage

Direktori vastuvõtt tublidele

Vastuvõtule koos vanematega olid kutsutud Laura Feldmann, Mirell Ulasevitš, Franz Piirmets, Hanna Arulepp, Heidi Krik  , Karl Lehis, Hellyna Masik, Marianne Riško, Joosep Laagemann, Anette Kupper, Dein Veelaid, Karmen Nugiseks, Regina Saadov, Mathias–Rasmus Murumaa, Meeri-Marita Paas,  Eigo Pesti, Karin Nugiseks, Ana Bya Aedma, Anti Viirmets