Tantsupidu algas vihmas ja tuules

Reedel, 30. juunil alanud XII noorte laulu- ja tantsupeo peaproov Tallinnas Kalevi staadionil toimus tihedas vihmas ja marutuules. Ilm ei selginud ka õhtuse etenduse ajaks.

Õpetajad Külli Piirits ja Pille Ellandi olid murelikud – kas keepe jätkub?, ega külm pole? jm -, kuid tantsijad olid vaprad. Ja etendus sai tore!

Nii saatjad-õpetajad kui lapsed on tänulikud Türi vallavalitsusele: staap toimetab suurepäraselt, kollektiividele on transport kogu aeg tagatud. «Nii head korraldust kui Türi vallal teistel Järvamaa omavalitsustel pole,» olid nad veendunud.

ILUSAT SUVE!
KOOLI KANTSELEI ON TAAS AVATUD 1. AUGUSTIST.
1.-31. augustil on kantselei avatud 9.00-14.00.

Tallinnasse laulu- ja tantsupeole

Teisipäeva, 27. juuni hommikul asusid Türilt Tallinnasse koolinoorte laulu- ja tantsupeole «Mina jään» teele esimesed peolised. Teiste hulgas meie kooli 3.-4. klassi segarühm õpetaja Külli Piiritsa juhendamisel, saatjaks veel õpetaja Pille Ellandi.

Tantsupeo esimene etendus toimub reedel, 30. juunil, kell 19.00. Lisaks on kaks etendust laupäeval.

Pühapäeval, 2. juulil toimuval laulupeol osaleb ka meie mudilaskoor õpetaja Virve Kaljula juhendamisel. Enne seda saab vaadata 9.30 algavat peorongkäiku.

Palju õnne, 94.lend!

Nii lõppes kooliaasta 2016/17

Tunnistusel ainult viied, kiituskiri

Laura Feldman, Franz Piirmets, Ron-Andri Bachman, Tiit Koskor, Martin Leppik, Heidi Krik, Aiki Martha Alviste, Mari Laagemann, Marianne Riško, Joosep Laagemann, Regina Saadov, Karmen Nugiseks.

Tunnistusel neljad ja viied

Chris Walter Mantsik, Fredi Viigipuu, Kristella Tonska, Kärt Koskor, Marilin Põllu, Martin Norma, Andreas Kupper, Getter Saia, Laura Tislar, Mirell Ulasevitš, Minni Loreen Männilaan, Heleriin Kotsulim, Marve Mägi, Kevin Parv, Hugo Viigipuu,  Iris Jurtšenko, Kelis Timberg, Karmen Norma. Triin Heleen Männilaan, Karoliina Karpender, Elizabeth Holdblom, Andreas Kase, Karl Lehis, Kaire Nugiseks, Kaspar Uuspõld, Hellina Masik, Sandra Loo,  Sandra Tänna, Anette Kupper, Taavo Jaaniste, Cristin Leinola, Eliise Kerro, Cretu Marie Kruusamäe, Ketlin Mägi, Ranet Hulko, Kadi Nõmm,  Dein Veelaid, Armido Aedma, Marek Kink, Kerttu Timber, Mathias- Rasmus Murumaa,  Ragne Kuurmaa, Reelika Saadov,  Inge- Ly Tirmaste, Relina Hulko, Mailis Jaaniste, Gertu Lehis, Karin Nugiseks, Sandra Tamm, Marite Lillepa. Autahvel