Kooli lauluvõistlus

7. aprillil leidis aset Laupa kooli lauluvõistlus, millest võttis osa 8 noorema ja 4 vanema vanuseastme õpilast. Esinejate hulgast valis žürii välja parimad laululapsed, kes esinavad meie kooli Türi valla lauluvõistlusel. Nooremast vanuserümast valiti parimateks Marilin Põllu, Mirell Ulasevitš ja Getter Saia. Vanemast vanuserühmast pääsesid edasi Elizabeth Holdblom ja Helis Ella. Publiku lemmikuks valiti Heidi Krik.

laul 11 Laul 1

Algklasside ilukirjavõistlus

14. märtsil tähistati Laupa koolis emakeelepäeva. Selle päeva auks korraldas raamatukogu 1.–4. klasside õpilastele ilukirjavõistluse, kus osales 47 õpilast. 1. klass kirjutas ilukirjas ümber Ilmar Trulli luuletuse „Emakeel”, 2. ja 3. klass Aidi Valliku luuletuse „Emakeel ja rahva meel” ning 4. klass Ilmar Trulli luuletuse „Emakeelepäevapraad”.

Õpilaste kirjatööd olid välja pandud raamatukokku ja parimate väljaselgitamisel osalesid raamatukogu kasutajad – 5.–9. klasside õpilased ja raamatukogu täiskasvanud lugejad.
Auhinnati iga klassi parimat tüdrukut ja poissi. 1. klassist olid parimad kirjutajad Kristella Tonska ja Andre Saar, 2. klassist Laura Feldmann ja Kaspar Nurk, 3. klassist Heleriin Kotsulim ja Hugo Viigipuu ning 4. klassist Heidi Krik ja Kennert Vellemäe. Eriauhinna said koosõppeklassi õpilased Minni Loreen Männilaan ja Karoliina Karpender. Hindajate arvates oli kõige raskem valida parimat tööd 3. klassi õpilaste tööde hulgast, sest kogu klassi kirjutised olid ühtemoodi ilusad. Sellepärast sai 3. klass ka kõige paremini kirjutava klassi eriauhinna. Suur tänu kõikidele osalejatele ja nende õpetajatele

Ilukirjavõistluse võitjad

Algas naljakuu aprill

Naljakuu juhatas koolis sisse tsirkusetrupp Põleva Kaelaga Kirjak, kus oli kaasategev ka meie endine kunsti- ja tehnoloogiaõpetaja Margus Tiitsmaa.

Klounide naljadega nali veel ei lõppenud. Kui õpetajad tööpäeva lõpus sammud parklasse seadsid, selgus, et kõik seal seisnud masinad oli müüki pandud. Mõnele oli eelnevalt tehtud ka parkimistrahv üle lubatud aja parkimise eest. Õnneks oli ostuhuvi kesine ja nii õnnestus omanikel endil siiski koju sõita.

klounid

Algklasside lauluvõistlus

Kolmanda õppeveerandi lõpetas alglasside lauluvõistlus, millest võttis osa 50 1.-4. klassi lauljat. Žürii valis igast klassist välja parimad lauljad, kes pääsesid edasi Laupa kooli kevadisele lauluvõistlusele. 1. klassist võttis osa 13 õpilast, kellest edasi pääsesid Jasmiin Piirmets, Marilin Põllu ja Fredy Viigipuu. 2. klassist osales 12 lauljat, kellest kevadisele lauluvõistlusele pääsesid Mirell Ulasevitš, Laura Tislar ja Andreas Kupper. 3. klassist said kooli lauluvõistlusele Martin Leppik, Triin Heleen Männilaan, Iris Jurtšenko ja Heleriin Kotsulim. 4. klassi laululastest pääsesid edasi Helis Ella, Elizabeth Holdblom ja Heidi Krik. Rohkem pilte siin.

laul 11  laul 19

Tarvo Tobbi

Vilistlane kinkis raamatu

Enne märtsikuu koolivaheaega külastas kooli meie vilistlane Tarvo Tobbi, kes kinkis koolile enda raamatu «15 Life-Changing Decisions». See on Tarvo Tobbil juba teine enda kirjutatud raamat, seekord kahasse koos Rinaldo Olbergi ja Madis Barnabasiga.